Klasická pokladna STANDARD MINI

Klasická pokladna s moderním ovládáním

standard

Řešení, které zajistí splnění zákonné povinnosti

Na zvýší efektivitu podnikání v nejlepším poměru cena výkon.

Kompaktní pokladní řešení Standard je určeno pro malé a střední provozy. V těle pokladny je integrována tiskárna a akumulátor. Mobilní připojení k internetu, prostřednictvím wifi nebo GPRS, umožňuje obsluze tvorbu a tisk účtenek i mimo provozovnu přímo u zákazníka, nebo třeba na restaurační zahrádce, nebo na dílně.

Připojením dalších periferií jako je čtečka čárových kódů, pokladní zásuvka nebo váhy je možné z této úsporné pokladny vytvořit plnohodnotnou stacionární pokladnu, která pojme až 15tisíc položek, které je možné dělit do různých zbožových skupin a oddělení v rámci prodejny. Součástí software je i sledování zásob, práce se slevami, sledování hotovosti v tržbě. Samozřejmostí je nastavení různých druhů úhrady, oddělený přístup až pro 16 pokladních. STANDARD může tedy pokrýt plnohodnotně všechny potřebné funkcionality i v rámci středně velkého provozu. Funkce této pokladny se vyrovnají mnohonásobně dražším pokladním systémům.

standard

Je plně v souladu s EET

a ostatními daňovými zákony.

STANDARD má ve své kategorii jedinečný způsob správy a nastavení. Pokladnu lze nastavovat velmi pohodlně přístupem přes webové rozhraní pomocí standardního stolního počítače, ke kterému se může pokladna připojit buď prostřednictvím USB kabelu, nebo i vzdáleně prostřednictvím wifi připojení k internetu. Je však možné nastavení upravovat i přímo prostřednictvím menu samotné pokladny bez použití počítače. To umožňuje snadnou vlastní správu pokladny, skladů, zboží, slev, přehledů, uzávěrek atd. Správa pokladny může být kdykoliv doplněna nebo nahrazena naší profesionální zákaznickou podporou on-line, nebo odborným servisem přímo na provozovně u zákazníka. Velký alfanumerický display obsluhy je jednoduchý a přehledný, zajišťuje pohodlnou práci. Prodej zjednodušuje dobře čitelný zákaznický displej.

Zobrazit manuál

Cena: 4 990,- bez DPH

Vhodné pro všechny typy podnikání Cum sociis natoque penatibus et magnis dis montes.

Jednoduché a výkonné řešení pokladen Cum sociis natoque penatibus et magnis dis montes.

Pracuje na všech platformách Cum sociis natoque penatibus et magnis dis montes.

Plně v souladu s EET a daňovými zákony Cum sociis natoque penatibus et magnis dis montes.

Cloud - řešení pro vaše data online i offline Cum sociis natoque penatibus et magnis dis montes.

Nejjednodušší cesta ke splnění EET Cum sociis natoque penatibus et magnis dis montes.